Na zvýšení testosteronu lze užívat vhodné bylinky

Na zvýšení testosteronu lze užívat vhodné bylinky


Když mužům ubývá testosteron, začínají si uvědomovat, že jejich síla slábne, a ruku v ruce s tím začíná mizet i chuť na sex. Sexuální touha s testosteronem úzce souvisí a tito lidé pak namísto přirozené sexuální radosti utápí své problémy v alkoholu, v cigaretách a v jiných drogách, anebo se věnují pouze svým zálibám a partnerka pak zůstává stát na vedlejší koleji. Úbytek http://zeny.e15.cz/clanek/pro-krasu/dieta-z-beverly-hills testosteronu se projevuje i na psychice a celkové pracovní výkonnosti a zároveň dochází ke zvýšenému ukládání tuku, zejména v oblasti břicha. Z muže se pomalu, ale jistě stává stařík, ale nejhorší na tom je fakt, že tyto projevy stáří přichází příliš brzy.

bylinka Ženšen

Lidské tělo nebylo stvořeno, aby degenerovalo tak rychle, a aby ve čtyřiceti, a někdy dokonce v pětatřiceti letech muži ztráceli vitalitu a přestávali být aktivní. V mnoha případech si totiž za své problémy můžeme sami, a to nevyváženou stravou a nevhodným životním stylem. Odpovězte sami sobě na několik otázek, které mohou být příčinou snížení testosteronu i v relativně nízkém věku:

nahá dívka

Workoholismus – přeháníte to s prací a vaším životním cílem je výdělek na úkor odpočinku a relaxace? Workoholici jsou natolik zasaženi stresem, že je to může doslova umořit k smrti.

Přílišné životní nároky – skromní lidé bývají šťastnější, dokážou se radovat ze života a užívat každou maličkost, kterou jim přináší. Nesnažte se za každou cenu hromadit majetek, spíše se zbavte věcí, co skutečně nepotřebujete.

Nedostatek lásky a sebelásky – deprese začínají obvykle u nedostatku úcty a sebeúcty a u špatných mezilidských vztahů. Tehdy ubývá testosteron velmi intenzivně.

Hořčík – hořčíku bývá v v dnešní době v potravinách spíše nedostatek a deficit magnézia v organismu je jednou z příčin problémů současného lidstva. Snažte se do stravy zařadit více celozrnných obilovin, luštěnin a ořechů a čerstvé zeleniny s obsahem chlorofylu. Vhodné je hořčík doplňovat i ve formě doplňků stravy.

Adaptogenní rostliny – užíváte adaptogeny? Pokud ne, vyzkoušejte čaj nebo kávu s příměsí Ashwagandhy, Ženšenu nebo Macy peruánské. Adaptogenní rostliny neboli bylinky na zvýšení testosteronu erectmax.cz zvyšují množství testosteronu v krvi a potlačují stresové hormony. Je to nejlepší přírodní léčivo proti stresu.

Previous post K létu patří plavky
Next post Kolik druhů kávy znáte?