Krásný a hravý pes

Každý pes má jiné nároky
Někdo potřebuje domů ostrého hlídače, někdo jiný si vystačí s malým psem, hlavně že bude mít společnost. Při výběru psa je potřeba zvážit důvody, proč si jej chcete koupit. Musíte mít na paměti, že ne každý pes se hodí ke každému. Co pes to unikát, a to hlavně povahou. Některá psí plemena by vůbec někteří lidé neměli mít, protože lidé často přecení své schopnosti a pak z toho může být velký problém. Nicméně akita je vhodná pro všechny. Je to vyrovnaný a nekonfliktní pes, který si zamiluje svou rodinu a dokáže ji bránit.

akita na zemi

Zaujala vás akita svým vzhledem? Je to malý medvídek, který má úžasnou povahu, a kterou si zamilujete téměř okamžitě. Pokud uvažujete o tom, že si vaše srdce a místo u vás doma zaslouží právě akita inu, měla by vás jako první zaujmout akita inu chovná stanice. Ta naše má za sebou spoustu úspěchů i na mezinárodním poli, a pravidelně se umisťujeme na předních příčkách soutěží a výstav. Akity jsou náš život, a je to na nich vidět.

akit inu

Chováme japonskou linii
V naší chovatelské stanici najdete pouze čistou japonskou linii, kterou každá stanice nenabízí, ale ta naše ano. Pokud chcete původní akitu, naše stanice vám ji poskytne. Najděte u nás svého favorita – pravidelně míváme štěňata, a aktuálně máme dostupných 5 pejsků a 2 fenky. O naše štěňata je vždy velký zájem, protože lidé u nás mají jistotu, že kupují zdravého psa, který má 100% péči. Používáme en kvalitní krmivo a našim psům poskytujeme jen prvotřídní lékařskou péči. Akity milujeme, a pokud chcete štěně, sjednejte si u nás schůzku, kde vás provedeme naší stanicí, ukážeme vám povolení a certifikáty, a vy si můžete vybrat štěňátko.
Pes opravdu není hračka, a jeho závazek na velmi dlouho. Proto si prosím dobře rozmyslete, zda jej chcete a budete na něj mít čas. Zrovna akita je samostatná a času moc nepotřebuje, ale úplně samotnou ji nenechávejte.

Previous post Co musí splňovat zábradlí na schodiště
Next post Výroba a prodej obuvi v České republice potřebuje propagaci