V poslední době zažívá Bitcoin velký úpadek. Jeho hodnota klesá, zájem o něj se stále zmenšuje, což do budoucna může představovat jistá rizika. To však neznamená, že se do něj nevyplatí stále investovat. Pokud však chcete něco spolehlivějšího, jistějšího a zkrátka méně riskantnějšího, tak bude velmi rozumné popřemýšlet nad nějakou jinou, doposud ne tolik známou měnou. Co máte na výběr?

žena s mincí

Bitcoin, Litecoin anebo snad Monero?

V součastnosti je velmi populární Litecoin, Ethereum, Zcash a mnohé další měny. Velmi perspektivní je také Monero, což je poměrně mladá krypto měna, která si však získala i za tak krátkou dobu vybudovat opravdu velmi slušnou hodnotu. Znalci odhadují, že do budoucna její hodnota ještě mnohonásobně poroste. Využijte tedy toho, že jste prakticky na začátku, a investujte i vy do této nadčasové krypto měny, která vám může zajistit moc zajímavé výdělky.

čísla matrixu

Těžby se bát nemusíte

Tím nejefektivnějším způsobem, jak získat tuto krypto měnu, je její těžba. Je to zároveň způsob nejspolehlivější a nejvýnosnější. Zapomeňte tedy na prosté nakupování na burze, které pro vás nikdy nebude tak výhodné, jako vlastní mining. K tomu, abyste mohli začít s těžbou, potřebujete zejména kvalitní vybavení v podobě výpočetní techniky a Monero mineru. Pokud se vaše technika nachází v jedné místnosti, určitě bude také rozumné popřemýšlet nad nějakým vhodným způsobem odvětrávání, dost oblíbené jsou větráky. O nic víc se však starat nemusíte, pokud vše zapojíte tak, jak je potřeba a nastavíte potřebné parametry, tak to vše bude fungovat samo a prakticky automatizovaně.

3 důvody, proč začít těžit Monero

1) Mnohem vyšší výdělky než v případě nákupu na burze

2) Automatizovaný proces, na který není potřeba dohlížet

3) Nenáročnost, kdy vám stačí jen nějaká technika a nezbytný software