Praktické zábradlí

Když jsem si zařizovala svůj dům, chtěla jsem to mít opravdu pěkné. Chtěla jsem vždycky studovat interiérový design, akorát se mi to bohužel nepodařilo. Protože jsem musela jít opravdu rychle pracovat. Neplánovaně jsem otěhotněla a přítel mi řekl, že by dítě chtěl, takže samozřejmě jsem si dítě nechala a čekala jsem na něj s láskou. Protože mám děti hodně ráda, tak jsem hned chtěla dělat svému dítěti pokojíček, i když ještě žádné dítě nebylo na světě. Mě to nevadilo, protože mě bavilo zařizovat místnosti. Tak jsem si řekla, že si plánování pokoje si naprosto užiji. Máme dvoupatrový dům, takže je logické, že tam taky jsou nějaké schody.

Elegantní tmavé zábradlí.

Samozřejmě, že jsem chtěla schody takové, aby byly bezpečné hlavně pro dítě. Taky jsme s přítelem přemýšleli, jaké si dáme schodišťové zábradlí. Nechtěli jsme totiž úplně obyčejné schodišťové zábradlí, jako má každý druhý člověk. A já jsem chtěla schodišťové zábradlí, které je designové, které se bude hodit opravdu všude. Potřebujeme totiž dvoje schodišťové zábradlí.

Pěkné minimalistické zábradlí.

Chtěli jsme totiž jedno schodišťové zábradlí taky před dům, protože tam máme čtyři schody, a to bez zábradlí. Já si myslím, že právě zábradlí dodává těm schodům takový luxusní design a hlavně praktičnost. Zábradlí u schodů je praktické, kterého se právě můžete chytit. Moje babička má místo zábradlí taková madla, kterých se chytá. Ovšem ale podle mého názoru není nad zábradlí. Nakonec jsem tedy vybrala nerezové schodišťové zábradlí, které se lehce udržuje a na první pohled vypadá elegantně a luxusně. A kdybyste si chtěli dát vy nějaké schodišťové zábradlí Fa-havlicek, tak jaké by to bylo? Víte, máte pravdu mnoho na výběr, stačí se podívat na webové stránky www.fa-havlicek.cz, kde se dozvíte všechno, co byste potřebovali vědět. Uvidíte tam taky různé tipy, které by vás třeba mohly zajímat.

Previous post Kontejnery na přepravu
Next post K létu patří plavky