Kontejnery na přepravu

Kontejnery na přepravu


Když jsem po studiu přemýšlela, kam půjdu pracovat, tak jsem byla úplně bezradná. Nevěděla jsem, kde bude pro mě nejlepší pracovní pozice. Ale ne, že bych byla nějak vybíravá. Tohle vůbec ne. Právě, že jsem vybíravá vůbec nebyla. Jenomže bydlím na vesnici, kde není opravdu žádná pracovní pozice volná. Tady se to asi všechno dědí z generace na generaci, takže kdybych pak chtěla jít prodávat do potravin, tak to je vždycky zabrané. Tak jsem si řekla, že se asi budu muset přestěhovat do města. Klidně bych do města dojížděla, ale nejhorší na tom je že je to třicet kilometrů daleko, takže by se mi to zase finančně nevyplatilo. A potom, když jsem si našla přítele, tak jsem se k němu přistěhovala. Můj přítel pracoval ve firmě, kde vyrábějí IBC kontejnery. Navíc je tam taky prodávají. A když mi přítel povídal o své firmě, kde pracuje, tak jsem byla z toho nadšená.

Kontejnery jsou hodně kvalitní.

Líbí se mi, jak přítel přistupuje ke své práci zodpovědně. Protože IBC kontejnery nejsou jenom tak pro někoho, kdo chce svou práci udělat rychle a nekvalitně. IBC kontejnery se musí udržovat v pořádku, aby byly pevné a aby byly připravené ihned k provozu. A ihned k použití. A taky v IBC kontejnerech se převáží různé zboží, které chcete někam připravit.

Převoz je opravdu různý.

A nezáleží už na tom, jak to chcete připravit. Tady záleží hlavně na tom, abyste v IBC kontejneru přepravili to, co potřebujete do cílového místa. Tak je to není opravdu levná záležitost. Takže záleží samozřejmě pouze na vás, jak se rozhodnete. A tato práce se mi hodně líbí, tak jsem si řekla, že tam budu s přítel taky pracovat. Naštěstí tam bylo ještě jedno volné pracovní místo, které jako kdyby čekalo na mě. Byla jsem ráda, že mě šéf ihned zaměstnal, takže jsme konečně měla práci. nechtěla jsem se doma jenom tak poflakovat, ale chtěla jsme vydělávat peníze jako člověk. A firma s IBC kontejnery je prima.

Previous post Květináče lechuza najdou uplatnění v interiéru i exteriéru
Next post Praktické zábradlí