Nový byt

Když jsem ještě bydlela u rodičů, tak to byl malý třípokojový byt. Bylo to sice skoro ve středu města, takže jsme všechny obchody a taky autobusovou zastávku nebo vlakovou zastávku měli opravdu kousek. A to nemluvím o škole a o školce, kam to bylo jako kdyby kamenem dohodil. Jenomže když jsme tam byli tři sourozenci, tak je to opravdu málo místa. Neměli jsme tam skoro nikdo soukromí, takže jsem si říkala, že až v budoucnu budu dospělá a budu mít konečně vlastní peníze, tak si pořídím nějaký větší dům anebo větší byt. A potom jsem taky našla přítele, tak jsme se k sobě se stěhovali, když jsme se znali asi rok a půl.

S přítelem šetříme peníze.

Myslím si, že to taková skvělá doba, že po roce a půl se dva partneři k sobě nastěhuj. Nastěhovala jsem se k příteli, protože má třípokojový velký byt, takže to pro dva lidi bylo opravdu perfektní a bylo tam hodně soukromí. Potom jsme si s přítelem řekli, že když je nám spolu dobře další rok, že si můžeme vzít nějakou americkou nebankovní hypotéku. A chtěli jsme přímo americkou nebankovní hypotéku, protože jsme se dozvěděli od kamarádky, že ta americká nebankovní hypotéka je opravdu nejlepší. A s přítelem jsme se koukli na webovou stránku nebankovnihypoteka.cz, kde jsme se dozvěděli opravdu hodně informací o americké nebankovní hypotéce.

Máme levnou hypotéku.

I nám přišla dokonalá. Zašli jsme si tedy do banky, abychom se zeptali více na podrobností o americké nebankovní hypotéce. Byli jsme s přítelem rádi, když nám řekli, že je to opravdu oblíbený finanční produkt, který se opravdu hodně využívá a je taky moc kvalitní. Takže jsme měli vystaráno. S přítelem jsme si tedy domluvili americkou nebankovní hypotéku a už se těšíme, až si vybereme náš první byt. Chtěli bychom čtyři plus jedna, protože očekáváme jeden přírůstek do rodiny. A už se oba dva těšíme na naše společné nové bydlení.

Previous post Kdy je vhodné hovořit o investicích do oplocení pozemku
Next post Jak přestěhovat nábytek a spotřebiče