Hypotéka pro nás

Sice jsem nikdy nebyla ekonomický vzdělaná, ale bavilo mě zajímat se o finance. A moji rodiče byli oba dva ekonomové, takže jsem to možná pochytila od nich. Moji rodiče byli do financí a do bankovnictví úplně blázni. Bavilo je to já jsem byla ráda, že jejich práce je zároveň jejich koníček. Já jsem byla sice jenom vyučená zdravotní sestra, ale tato práce mě bavila. Práce ve zdravotnictví mě vždycky lákala a byla jsem ráda, že nakonec mi ten můj sen vyšel. Byla jsem zdravotní sestra na dětském oddělení. Tohle byl můj sen, protože děti mám moc ráda. A vzhledem k tomu, že bohužel jsem neplodná, taky jsem ráda, že mohu pracovat v nemocnici s dětmi. Je to úplně skvělé. A právě taky v nemocnici jsem potkala svého současného přítele. S přítelem jsem se seznámila v dětské nemocnici. A později, když jsme spolu chodili už čtyři roky, jsme se dohodli, že si pořídíme vlast ní dům.

Hledejte výhodnou hypotéku.

Byt jsme nechtěli, protože oba dva jsme vyrůstali v bytě, kde bylo velmi těsno. Takže jsme si řekli, že si vezme hypotéku. Přemýšleli jsme, jakou hypotéku si vezmeme. Zjistili jsme, že existuje taky výhodná americká hypotéka. Abych se vám přiznala, tak jsem o americké hypotéce slyšela úplně poprvé. Docela jsem se za to styděla vzhledem k tomu, že rodiče jsou ekonomové, tak o americké hypotéce se vůbec nezmínili.

Pro život jsou peníze důležité.

A když jsem se nezeptala maminky, co to znamená vůbec americká hypotéka, tak se usmála a řekla mi, že jsou to velmi výhodné finanční produkty. Maminka mi dala tu různé letáčky o americké hypotéce, abych si s přítelem přečetla ty základní důležité informace. Když jsem to všechno přečetla, zjistila jsem, že by to mohla být opravdu velmi výhodná hypotéka, přesně pro nás. Přítel naštěstí taky s tím souhlasil, takže jsem šla s maminkou do banky, kde nám sjednala opravdu skvělou americkou hypotéku https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/.

Previous post Koho požádat o peníze?
Next post Rozumné zacházení s financemi