Kvalitní a účinná plachta na bazén

Každý, kdo má bazén, by si měl uvědomit, kolik starostí během léta s bazénem má. Musíte neustále hlídat dostatek chemie, čistit a vyměňovat filtry a také vytahovat nečistoty síťkou. Další věcí je pak neustále dopouštění vody. Děti totiž milují zábavu v bazéně a voda tak mizí rychlostí rychleji, než se zdá. Ačkoliv se to nezdá, tak člověk během roku stráví nespočet hodin okolo bazénu. Pokud si chcete alespoň trošku tento čas zkrátit, tak neváhejte a kupte si krycí plachtu na bazén, díky které se do bazénu dostane jen zlomek nečistot.

krycí plachta

Může se to zdát jako fáma, ale krycí plachta na bazén je vážně efektivní. Jen si představte, kolik nečistot do bazénu napadá jenom během koupání. Listí ze stromů, hmyz a další nečistoty padají do bazénu jako na běžícím pásu a jakmile voda ustane, tak zjistíte, že na dně je spousta nečistot. Samozřejmostí je, že bazén můžete vysát pomocí bazénového vysavače, který nečistoty zachytí. Ovšem proč tomu nepředejít tím, že bazén po každém koupání zakryjete fólii. Natáhnout plachty na bazén vám zabere jen chviličku a ušetříte si spoustu práce s čištěním vody.

krycí plachta

Krycí plachty na bazén se prodávají samozřejmě v různých rozměrech a bude jen na vás, jakou zvolíte. Vybírat si můžete samozřejmě i podle barvy. Díky zakrývací plachtě navíc zamezíte odpařování vody a voda v bazéně se vám rychleji vyhřeje. Samozřejmostí je, že je plachta kvalitní a odolává všem chemickým přípravkům. Plachta je navíc velice odolná a nemělo by dojít k jejímu protržení. Velkou výhodou je i fakt, že plachty na bazén nejsou drahé a jsou dobře skladné. Tudíž, jakmile bazén zazimujete, můžete plachtu jednoduše složit s uschovat na suchém místě.

Pokud tedy máte bazén, tak si nepřidávejte zbytečnou práci a radši si pořiďte zakrývací plachtu. Ušetří vám hromadu práce, a navíc bude váš bazén rychleji vyhřátí a nebude ztrácet tolik vody odpařováním.

Previous post Bezbolestná a pohodlná menstruace!
Next post Proč si zvolit raději dovolenou v tuzemsku