Bezbolestná a pohodlná menstruace!

Trápí vás bolesti při menstruaci? Nebaví vás neustále kupovat drahé tampóny a vložky, a každý měsíc znovu toto kolo opakovat? Zavítejte právě k nám! Každá žena má své dny, ale každá je prožívá naprosto jinak. Pokud tedy znáte nevolnosti, bolesti břicha a také pocity na zvracení, tak jste další žena, která s tím určitě bude chtít něco dělat! Naparfémované vložky nejsou nic dobrého pro naše tělo, protože potom můžeme mít také větší bolesti, ale mnoho žen volí právě tuto možnost, protože při svých dnech nechtějí, aby byly cítit. Ano je tomu skutečně tak! Některé ženy mají slabou menstruaci a pár dní, a jiné zase velmi silnou a dlouhou.

vložky

V tomto období je potřeba svému tělu dopřát odpočinek a klid, ale jakmile pracujeme a jsou po nás vyžadovány pracovní výkony, tak to jde z kopce. Proto jsme vám dnes nabídli možnost s tím už skutečně zatočit, a neběhat každou chvíli na toaletu, protože mnoho žen to ve své práci prostě nemůže. Máme pro vás tedy v nabídce naše menstruační kalhotky s vysokým pasem Myfemini, které jsou tak pohodlné, že si je zamilujete. Pokud chcete mít jistotu, že nikde neprotečete a budete tak celý den v suchu, tyto kalhotky s vysokým pasem jsou pro vás ideální volbou.

žena

Jsou vyrobeny z materiálu, který tak nepropouští menstruaci. Jsou vhodné na slabší dny, ale záleží na každé ženě, aby si je vyzkoušela podle toho, jak to každý měsíc má, a to v klidu a pohodlí domu. Ušetříte nejen své finance, ale také své zdravé. Křeče, které máte mohou být způsobeny právě naparfémovanými výrobky, které používáte a vaše tělo je tak stále odmítá a vy si marně lámete hlavu, z čeho máte tyto bolesti. Velkou roli také hraje stres, který máme každý v dnešní moderní a uspěchané době, kdy je na nás ženy kladen velký důraz, abychom pracovali jako muži, ale už se zapomíná na to, že naše ženskost je právě zakořeněna i v menstruaci. Proto si pojďme tyto dny ulehčit a brát svou menstruaci a jako něco přirozeného, a navíc podle ní také poznáme, že nejsme v očekávání.

Previous post Originální nápad na Vaši oslavu
Next post Kvalitní a účinná plachta na bazén