Jak se oblékat a neoblékat s velikostí plus size?

Jste vlastníky plus size křivek? Máte někdy pocit, že nevíte, co si obléknout a jak se vlastně oblékat? Problém s tím, co si obléknout mají mnohdy i dívky s menšími velikostmi, takže v tom rozhodně nejste sami. Zkusme se ale podívat na pár pravidel, kterými byste se měli řídit při oblékání, pokud máte plus size velikost.

Oblékejte se podle toho, jak vám oblečení sedí, ne podle velikostí

Máte radost, že zapnete kalhoty velikosti 42, i když normálně nosíte větší velikost? Co na tom, že jsou vám těsné a nepříjemně obtahují stehna. Hlavní je, že je dopnete. Tohle je ale špatně. Vykašlete se na číslo velikosti na cedulce. To, jakou má vaše oblečení velikost nikdo na ulici nevidí, ale to, jak vám oblečení sedí. Kupte si klidně o dvě velikosti větší oblečení, než běžně nosíte, pokud to bude znamenat, že vám bude lépe sedět.

plus size

Nebojte se vytvořit si svůj vlastní styl

To, že máte velikost plus size, neznamená, že nemáte nárok následovat poslední módní trendy nebo nosit to, co se vám líbí. Samozřejmě, že můžete a můžete v tom vypadat skvěle! Některé ženy s větší velikostí se milně domnívají, že musí nosit jen tmavé oblečení pytlovitého tvaru, aby se co nejvíce schovali před světem. Oživte svůj šatník barvičkami, doplňky a noste to, co se vám líbí.

žena

Prozkoumejte obchody specializující se na plus size módu

Jestli máte problém v běžných obchodních řetězcích sehnat vhodné a padnoucí oblečení, zkuste prozkoumat nabídku obchodů, které se soustředí přímo na plus size módu. Tady máte jistotu, že najdete široký výběr velikostí a oblečení, které respektuje plus size křivky. Najdete tu navíc i oblečení, s kterým máte jindy velký problém ho sehnat v padnoucím střihu, jako třeba džíny, plavky a podobně. Například značka La silueta nabízí široký výběr různých šatů, letní šaty, formální šaty nebo koktejlové šaty pro plnoštíhlé https://www.lasilueta.cz/letni-saty/.

Previous post Prospěšné ryby
Next post Originální nápad na Vaši oslavu