Výběr kočárku pro miminko

U výběru vhodného kočárky se mnohdy zapotí nejedna žena či muž. Výběr je totiž velmi široký, nabídka veliká a výrobců hodně. Proto je dobré nejdříve zmapovat trh, podívat se, jaké kočárky se vyrábí, z jakých materiálů, v jakém provedení a v jakých stylech. Díky tomu získáte přehled toho, jaký kočárek by se vám líbil.

U výběru mějte také na paměti, co od kočárku očekáváte. Co s ním máte v plánu, jaký je váš životní styl. Pokud víte, že s kočárkem chcete sportovat, běhat, jezdit na výlety, cestovat apod., tak je dobré k tomu vybrat i vhodný sportovní kočárek. Pokud víte, že s kočárkem budete jezdit hlavně po městě, budete ho často skládat, brát do MHD, pak je zas dobré, aby byl kočárek lehký a skladný. Také při výběru myslete i na to, aby se vám kočárek vešel do kufru. Někdo volí i více kočárků na různé činnosti. Také záleží, pokud plánujete, zda kočárek budete mít schovaný i na další děti nebo ho po dítěti prodáte.

žena na procházce s kočárkem

Hluboký kočárek https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kocarky/ by měl být prostorný a měl by poskytovat dostatečný komfort miminku. Však právě v něm budete vozit ty nejmenší děti. Je možné pořídit dvojkombinaci a na kolečka pak místo hluboké korby následně jen nasadit sportovní korbu. Můžete také mít jen kočárek s hlubokou korbou a až z něho dítě vyroste, tak si pořídit sportovní kočárek pro sedící dítě. Hluboká korba vydrží některým dětem do cca 8 měsíců. Než děti sami sedí. Někdo v hluboké korbě rád jezdí i v roce. Je tak třeba brát v potaz i na preferencích dítěte.

hluboký kočárek

Důležité tak je, aby se vám s kočárkem dobře jezdilo, aby byl pohodlný i pro miminko a zároveň splňoval všechny požadavky, které jste si předem určili. Ale pokud po čase zjistíte, že přeci jen daný kočárek vám úplně nevyhovuje, tak není problém daný kočárek dobře prodat a zkusit si jinou značku nebo jiný typ kočárku.

Previous post Proč si zvolit raději dovolenou v tuzemsku
Next post Kde vzít další peníze?