Co s vámi udělá striptýz

Nebudete v noci spát – pro mnohé muže je pohled na překrásné dívčí tělo, s hladkou pletí, s vystouplými bradavkami a obnaženým klínem natolik silným podnětem, že se jim zdají živé sny a hůře se jim usíná. Každopádně může dobře odvedený striptýz v Plzni Striptýz Show zvýšit erotickou touhu a fantazii a přispět k radostnějšímu životu. Někdy může i pouhý striptýz odblokovat některé duševní blokády z předchozího života.

nahá dívka na posteli

Ztopoří se vám penis – na této reakci není nic podivného, je to zcela přirozená sexuální touha proniknout penisem do vagíny a do ženského bříška vnést své vlastní semínko pro vytvoření tělesného plodu, jakožto nositele nového života. Pochopitelně vám striptérka tento akt nedovolí, což ostatně také není cílem striptýzu.

Srdce se rozbuší jako při atletickém sprintu – striptérka nenechá chladným žádného heterosexuálního muže. Při sexuálním vzrušení se srdce rozbuší, vzrůstá krevní tlak a organismus je připraven k pohlavnímu kontaktu. Velmi však záleží na tamní atmosféře, proto byste ji měli vždy pečlivě nachystat tak, aby účastníky striptýzu nerušily žádné stresující vlivy, a aby se nerozptylovali nějakými nesmysly. Vhodné je zajistit příjemné intimní osvětlení, případně vonné éterické oleje z aromalampy, např. vanilku nebo skořici, a raději v úplné tichosti, protože hudba může působit spíše rušivě. V místnosti by také mělo být příjemné teplo, aby se striptérka svlékla ráda a její výkon těšil i jí samotnou.

svlékání kalhotek

Rozproudíte lymfatický systém a podpoříte imunitu – sexuální vzrušení má svůj pozitivní podíl i na přirozené imunitě. Ta totiž souvisí s dobře fungujícím lymfatickým systémem a ten se v takovém okamžiku uvádí do činnosti podobně, jako např. při sportovním výkonu nebo v průběhu tělesného cvičení.

Bude se vám v budoucnu lépe masturbovat – na masturbaci není nic špatného a nikdo by se za ní neměl stydět. Striptérka může svým podílem přispět do vaší vnitřní fantazie a zlepšit tím průběh masturbace a třeba i zvýšit její frekvenci.

Previous post Je pergola stavebnice skutečně tak jednoduchá na postavení?
Next post Aby neprobíhala rekonstrukce domu ve stresu