Aby neprobíhala rekonstrukce domu ve stresu

Představte si, že zvažujete pořídit rekreační nemovitost v krajině, která vás oslovuje, a pomyslně se loučíte s pobytem ve městě. Kupříkladu takové okolí horního toku Berounky, dolní Posázaví nebo Blanský les by vám mohly poskytnout klid a pohodu a nesmírně okouzlující prostředí pro celoroční pobyt. Jestliže se pro něco takového definitivně rozhodnete, a nakonec se vám podaří zakoupit starší rekreační chatu na místě s nádherným výhledem, nic vám již nebrání v tom prodat váš byt a s městem se definitivně rozloučit.

skladové kontejnery

První dny na chatě budou jistě úžasné, a jakmile se trochu rozkoukáte, začnete uvažovat nad tím, že jí zrekonstruujete do podoby, aby se v ní dalo bydlet celoročně. Bude zapotřebí vyřešit vytápění, zateplení objektu, možná bude nutné vybourat některé příčky nebo naopak vystavět nové, možná bude vhodné vyměnit stávající okna a dveře a vybudovat podlahové vytápění napojené na krbový výměník. Toto vše je docela velká rozdělávka a hlavně to vyžaduje veškeré předměty z chaty někam vystěhovat. A právě stěhování vašich věcí vám může přivodit nemalé potíže a stres, pokud si nevíte rady s vhodným řešením.

kontejnery v překladišti

Skladové kontejnery

Řešení však existuje, a docela elegantní. Jestliže máte na zahradě dostatek volného prostoru pro umístění přepravního ocelového kontejneru, pronájem skladu v Praze 6 OTP sklady je možné mít na libovolně dlouhou dobu. Kontejner obvykle pojme většina vašich věcí, případně lze pronajmout kontejnery dva anebo kontejner delší, až 12 metrů dlouhý. Výhod má toto řešení hned několik:

Máte vše při ruce – pokud byste vystěhovali vaše věci např. do skladových prostor stěhovací firmy, budete to mít „z ruky“ a pro každou maličkost byste museli daleko dojíždět. Takto máte vše na vlastním pozemku a pěkně při ruce.

Kontejnery jsou uzamykatelné – všechny vaše předměty máte pod zámkem a je možné si vše pohlídat i kamerovým systémem nebo alarmem, i když je málo pravděpodobné, že se někdo do kontejneru vloupá, když jste doma, a máte jej pár metrů od vaší ložnice. Násilné dobývání se dovnitř by vás určitě vzbudilo.

Previous post Co s vámi udělá striptýz
Next post Zanesené odpady v domácnosti