Bazénová plachta se vyplatí

Jakmile začne hezké počasí a sluníčko začne svítit na zahradu, tak je čas vytáhnout bazén. Děti už jsou po dlouhé zimě plné očekávání, kdy se bazén napustí a kdy si budou moct opět zaplavat. Ovšem bazén není jenom nekonečná zábava, jak to vidí děti, ale pro rodiče je to hlavně starost. Celý proces od nachystání bazénu, po jeho napuštění a starání se o něho není vůbec hračka. Jako rodič strávíte na bazéně mnoho času, a to nejen koupáním, ale hlavně prací. Pokud si chcete některou ze starostí ušetřit, tak zvolte solární plachtu na bazén, díky které se bazén rychleji vyhřeje a také do něho nebude padat bordel z okolních stromů.

solární plachta

Bazénové plachty jsou více než doporučovány, a to nejen odborníky, ale také prodejci bazénů. Díky bazénové plachtě, je voda v bazéně mnohem rychleji ohřátá a také se mnohem méně odpařuje. Velkou výhodou je, že plachta na vodě dokonale drží a nemusíte se bát, že by vám odlétla. Do bazénu se nedostanou nečistoty z okolí a mohou jí obsluhovat i děti. Solární plachtu lze pořídit od několika stovek až po tisíce korun. Tvar plachty je čistě ve vašich rukou a je jen na Vás, jakou si pořídíte. Nejčastějšími tvary jsou však obdélníky, kruhy či ovály. Pokud doma máte domácky vyrobený bazén a ani jedna plachta nemá ty správné rozměry, tak si nechte udělat plachtu na přání. Zde si přímo zvolíte, jaké míry chcete mít a společnost vám podle vašich požadavků plachtu udělá.

solární plachta

Vždy mějte na paměti, že je lepší vyhodit pár stovek za plachtu než stát dlouhé hodiny u bazénu vybírat z jeho dna nečistoty, které do bazénu během noci napadali. Nejen, že si ušetříte práci, ale také bude voda v bazéně o poznání teplejší, než kdybyste plachtu neměli. Zvažte proto tuto koupi, která se vám určitě vyplatí. Plachta je totiž z kvalitního materiálu a dokonale dokáže odolávat všem přípravkům do bazénu. Vydrží vám tak dlouhé roky a po sezóně se dá dobře uskladnit.

Previous post Na čem záleží u vestavěných skříní
Next post Půjčka nemusí být nedosažitelná