Ochranana prvním místě

Bez telefonu z domu nevyjdu. Zásada nejednoho z nás. A co je ještě větší zásadou, je to, že nedáme dopustit na pořádnou ochranu toho drahého přístroje, který denodenně nosíme po kapsách či v kabelkách a batozích a ve kterém se píše náš život mnohdy bez zálohy.

Jednou možností ochrany je fólie či sklo na displej, zaručená ochrana displeje, kterou maximálně čas od času nahradíme novou odolnější verzí. Nicméně krytí zad telefonu je poté o volbě krytu na telefon. Čímž lze dospět i k tomu, že mnohdy telefon nosíme jako designový doplněk. Je tedy pro většinu důležité pořádné krytí, ale také vzhled. A právě díky moderní době je možné si vybrat ze spousty možností. Nejenom z možností návrhů, ale je skutečně možné použít na kryt svoji vlastní fotografii, logo nebo cokoli jiného.

Kryt na telefon

Nejodolnějším krytem se jeví zavírací knížky, které kromě zad chrání navíc také boky a displej. Zároveň se pohodlně uzavírá většinou na magnet, což nedovolí neopatrnému zacházení otevření. Co se ale jeví oblíbenější variantou jsou silikonová pouzdra s různými motivy.

Na telefon Samsung Galaxy A3 2017 Modnimobil, který vyšel v roce 2017, který má displej 6,5„ a rozlišení 1600×720 pixelů, disponuje osmijádrovým procesorem Unisoc T606, duální simkartou a operačním systémem Android, jsou na výběr ze silikonových pouzder například třpytivá pouzdra s motivy květů, mandal či peří. Pro ty, kteří mají radši průhledná pouzdra jsou k dispozici například motivy lapačů snů, mandal, motýlů a květů.

Samsung

Unikátním krytem je také bílý kryt s motivem černých pampelišek, který má fluorescenční vrstvu a tedy v noci má tu schopnost zeleně svítit. Na své si přijdou jak milovníci jednoduchých obyčejných pouzder, tak i milovníci ozdobných motivů zářících barvami. Silikonové pouzdro s výřezy pro nabíječku a sluchátka díky své pružnosti půjde perfektně nasadit a skvěle ochrání telefon před poškozením.

Previous post You have to try this!
Next post I podnikatelé mívají těžkosti