Klasicky nebo alternativně?

Jedním z nejlepších pomocníků v případě, že je ohroženo vaše zdraví, jsou bylinky.  Které se v poslední době stávají populární alternativní léčbou. Ideální forma, kterou tělo rychle vstřebá, je především ta, která je vyrobena z čerstvých či sušených rostlin. Nebo zpracovaných do tvaru tablet a kapslí. Stejně jako všechno v životě, je i v případě tohoto léčení nejlepší zlatá střední cesta. A hlavně nabrání potřebných informací o účincích jednotlivých bylin. Aby nenadělaly víc škody jak užitku. Najít si optimální kombinace a podpořit jimi svoje zdraví určitě stojí za to. Akupunktura je léčebná technika která pochází z Číny. Kde poprvé před více než dvěma tisíci lety byly v těle objeveny dráhy a toky energii. Do kterých se napíchnutím tenkých jehliček ulevovalo lidem od bolestí. Často je tato metoda vyhledávaná všemi, kteří nechtějí užívat běžné léky.

Magnetoterapie

Tento způsob léčby zaručuje minimum vedlejších účinků a přitom řeší mnoho druhů neduhů a navrací zdraví do života. Stejně tak akupresura. U níž se namísto jehliček používají ruce léčitele, kterými na bolavá místa vytváří patřičný tlak. Využit tuto metodu je možné při bolesti zad, hlavy či žaludku. Pomáhá i v případě, že vás postihnou nevolnosti, doprovázené zvracením. Homeopatie je další způsob léčby, která je založená na nenásilném užívání vysoce zředěných látek. Kterými se tělo dostává do potřebné rovnováhy. Jediné, co je potřebné dodržovat, je pečlivé ředění a protřepání před užitím. 

Bylinkové kapsle

Energetická terapie je často vyhledávanou alternativní medicínou, která přispívá k celkovému uvolnění napětí těla a nahromaděného stresu. Bezpečná a šetrná metoda je vyhledávaná pro podporu životní rovnováhy, která zároveň odblokuje zadrženou energii. A vnese do života plné zdraví a pohodu. Obdobnou alternativou je magnetoterapie, zajímavé technika, kterou je dobré vyzkoušet. Léčba magnetem má sice široké využití, ale nejvíce ji využívají pacienti po operačních stavech migrény a deprese. Protože elektromagnetické pole je spouštěč fyzických i emočních změn v těle člověka. Magnetická terapie sice nezpůsobuje žádné negativní účinky, ale těhotným ženám se přesto nedoporučuje.

Previous post Prapodivná zvířata
Next post Vánoční výzdoba – adventní věnec