Každý z nás se určitě někdy dostal do situace, kdy jel na oslavu narozenin, či na party autem a hned po příjezdu ho někdo nutil, ať tam auto nechá a ať pije s nimi. Pokud se do takové situace dostanete v dnešní době, není jednoduší způsob, než vytočit telefonní číslo a objednat si službu, která dopraví Váš automobil i Vás v bezpečí domů. Odvoz vozu Convoy, je firma, která se přímo stará o takové zákazníky, kteří si někde dají deci a poté nemohou řídit.

odvoz (8)

Firma zabývající se touto problematikou založila službu, která Vám přímo s těchto problémů vyseká. Stačí pouze vytočit číslo a postupovat podle pokynů, které Vám dispečer na druhé straně řekne. Jde o základní informace, které potřebuje vědět, aby Vás a Váš automobil mohli vyzvednout. Nejdříve zjistí, na jakém místě se nacházíte a jaký tip automobilu a tovární značku máte. Poté vyhledá nejbližší posádku, která by pro Vás mohla dojet a sdělí Vám čas příjezdu a jejich poznávací značku. Pokud Vám čas vyhovuje, odsouhlasíte, že s odvozem souhlasíte a čekáte na příjezd posádky.

odvoz (9)

Po příjezdu nasedá řidič posádky do vašeho auta společně s vaší maličkostí, kdy se podíváte na stav tachometru, který si opíše. Poté vyjíždíte vstříc vašemu domovu, kde Vám po příjezdu předá klíče od auta a vy mu na oplátku zaplatíte požadovanou částku za odvoz. Tady služby Convoy končí a řidič nasedá ke svému parťákovi a odjíždí k dalšímu potencionálnímu zákazníkovi, který má podobný problém. Vy budete mít automobil v bezpečí domova a můžete klidně usnout, bez představy, že budete muset ráno jet, pro automobil až bůh ví kam.

Pokud se tedy ocitnete v takové situaci, neváhejte a kontaktujte tuto firmu. Nejen že, nebudete riskovat odebrání řidičského průkazu, ale také budete mít automobil v bezpečí domova. Nikdy proto neriskujte zbytečné ježdění pod vlivem, takových hrdinů už určitě bylo dost.